alanya Çiçek siparişi özel alan
Teslimat Şartları

 

www.alanyacicekcisi.com

1-    Çiçek Teslim 09.00–21.00 Saatleri Arasında Yapılmaktadır. Organizasyon Nikah, Düğün, Açılış Gibi Kısıtlı Saat Aralığı Olan Organizasyonlarda İse Teslimat Zamanı Saat:22.00’a Kadar Çıkartılabilmektedir.

2-    Zaman Aralıklı Siparişlerde Aynı Gün Teslimat İçin En Az 2 Saat Önceden Sipariş Verilmelidir.

3-    Firmamızın Çiçek Teslim Konusundaki Sorumlulukları Üstlenmesi İçin Aşağıdaki Kuralların Sağlanması Gerekmektedir, Bunlardan Herhangi Biri Eksik Olması Olasılığında Çiçek Teslimatı Gerçekleşmeyecektir.
-Çiçek Siparişi İle İlgili Olarak Bu Sitemizde Belirtilen Bütün Bilgilerin Doğru Ve Eksiksiz Olması.
-Gerekli Durumlarda Sizden İstenilen Telefon Numarası Ve E-Mail Adreslerinden İletişim Kurulabiliyor Olması

4-    Özel Günlerde Olan Yoğunluk Sebebi İle, Çiçek Siparişleriniz Aynı Gün İçerisinde Teslim Edilir Saat Belirtilemez. Sizin Belirlediğiniz Saat İsteklerinin Gerçekleşeceğine Dair Saat Garantisi Verememekteyiz.

5-    Çiçek Siparişi Verildiği Gün Teslim Edilebilmesi İçin, Saat:16.00’a Kadar Çiçek Siparişin Tarafımıza Ulaşmış Olması Gerekmektedir. Saat 17.00'dan Sonra Sisteme Düşen Siparişler Ertesi Gün Teslim Edilir. Ya Da 10 TL’lik Ek Ücret Karşılığında Siparişiniz Aynı Gün Teslim Edilebilmektedir.

6-    Hava Şartları, Trafik Ve Kaza Gibi Bazı Sebeplerle Teslim Zamanında Sıkıntılar Yaratabilir.

7-    Sayfamızda Yer Alan Çiçek Ücreti Geçerlidir. Ama Şehir Merkezinde Olmayan Yerler İçin Çiçek Sipariş Ekranlarında Belirtilen Tutarda Yol Ücreti Alınacaktır. Şehir Merkezlerine Uzak Olan Bölgelerinde Ekstra Ücret Gerekmesi Halinde Müşteri Hizmetlerimiz, Size En Kısa Sürede Bilgilendirip Açıklamalar Yapacaktır..

8-    www.alanyacicekcisi.com Web Sitesinde Yer Alan Çiçekler Mevsimsel Nedenler Veya Lojistik Aksamalardan Dolayı, Seçtiğiniz Üründe Veya Renginde Değişiklik Yaşanabilir. Ancak Teslim Edilecek Ürünün, Sizin Seçtiğiniz Ürün İle Aynı Kalitede Ve Değerde Olacağından Hiç Şüpheniz Olmasın. Çiçek Sipariş Ettiğiniz Çiçeğin Aynı Kalitede Teslim Edilmediğini Düşünürseniz İadesini Veya Ürün Telafisini Talep Edebilirsiniz. www.alanyacicekcisi.com'in Amacı Müşterilerimizin Memnun Olması Ve Çiçek Hasbahçe Kalitesini Bir Kere Değil, Sürekli Tutmaktır.

9-    Hatalı Yapılan Ödemelerin, Kişiye İadesi Şirketimizin Garantisi Altındadır.

10-  Çiçek Siparişi Teslimatında Alıcı Adresinde Değilse Ürün, Sipariş Verirken Seçtiğiniz Güvenlik Görevlisi/Komşu/Apartman Görevlisi Benzeri Kişilere Teslim Edilecektir. Bu Kişilerinde Bulunmaması Halinde Sizin Onayınızla Adreste Bulanan Veya Alıcı Kişi Adına Çiçeği Almayı Kabul Eden Kişiye, İmzası Alınarak Teslimat Gerçekleştirilir.

11-  Çiçek Siparişini, Teslim Edilecek Kişi Tarafından Kabul Edilmemesi Durumunda Geri Ödeme Yapılmayacağını Ve Tüm Sorumluğun Müşteriye Ait Olacaktır.

12-  Bazı Kuruluşlarda, Kuruluşların Koymuş Olduğu Özel Kurallar, Tedbirler Nedeni İle Çiçek Alıcıya Değil Kurumlardaki İlgili Görevliye Teslim Edilir.

13-  Çiçek Siparişi Verilen Adreste Eğer Hiç Kimse Bulunmuyorsa Veya Adres Bulunamıyorsa Alıcı Bilgileri İle Bağlantı Kurulmaktadır. Böyle Bir Durumda Teslimat Gecikmeli Olarak Yapılacaktır. Bu Gibi Durumda Ödemesi Alınmış Olan Siparişler İptal Edilmez,  İade Yapılmaz.

14-  www.alanyacicekcisi.com İnternet Sitesinde Oluşabilecek Tüm Sistem Hatalarından Kaynaklanan Fiyat Ve İçerik Hatalarından Sorumlu Değildir.

15-  Banka Havalesi Ve EFT Yoluyla Yapılan Siparişleriniz De  Sisteme Yatırılan Tarih Değil, Ödemenin Sistemimize Yansıdığı Tarih Kabul Edilmektedir.

16-  Çiçek Siparişlerinizi, Yerine Ulaşmasını İstediğiniz Zamandan En Az 1 Gün Önce Vermeniz Tavsiye Ederiz. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Kadınlar Günü Gibi Özel Günler Haricinde Aynı Gün İçerisinde Saat 17.00'den Sonra Verilen Siparişler Ertesi Gün Teslim Edilir. Ayrıca TSİ 21.00'den Sonra Teslimat Yapılmaz.

17-  Ulaşım Olanaklarının Zor Olduğu Bölgelerde Veya Kötü Hava KoşullarındaZaman Ve Ücretinde Zorunlu Değişiklikler Yapılabileceğini Söylemek İsteriz Bu Gibi Durumlarda Siz Saygıdeğer Müşterilerimizin Hoşgörüsüne Sığınmak Zorunda Kalınabilir.

 


Alanya Çiçek Gönderip Sevdiklerinizi Mutlu Etmek için Alanya Hasbahçe Çiçekçilik 20 Yılı Aşkın Tecrübesiyle Alanya Çiçek Siparişleriniz de Sizlere Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyar. Alanya Çiçekçi Firmamızdan Alanyadaki Sevdiklerinizi Buketler Güller Saksı Çiçekleri ve Yapay Çiçek Seçeneklerinden Gönderim Yapabilirsiniz Alanya Çiçekçi Mağazamız Alanyada Hizmet Vermekte Olup Alanya Çiçek Siparişiniz Ortalama 1 ila 3 Saat İçerisinde Teslim Edilmektedir.Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Alanya Çiçek

Alanya Çiçekçi

Alanya Çiçek Siparişi

Florist Alanya

Flowers Alanya
Flower Delivery Alanya
Mahmutlar Çiçek
Konaklı Çiçek
Avsallar Çiçek
Kestel Çiçek
Tosmur Çiçek
Kargıcak Çiçekçi